| antagonistu411 a întrebat:

Am vazut ca pe Youtube tot mai multi trag o linie orizontala peste un cuvant si as vrea sa stiu si eu cum sa fac asta, dau Funda celui mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| Pabibabum09 a răspuns:

Buna!
Scrisul ciudat la care te referi tu se face astfel :
Trebuie mai intai sa gasesti acest semn : ~, iar apoi sa il pui in fata si la sfarsitul cuvantului tau. De exemplu : ~Buna!~
Ca un bonus : pentru a scrie ingrosat folosesti steluta star cu care procedezi la fel ca si in cazul de mai sus, iar pentru a scrie inclinat, adaugi aceste linii : _ in fata si la sfarsitul cuvantului.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Oblic: _exemplu_
Taiat: -exemplu-
Îngroșat: *exemplu*

Combinații;

Tăiat, îngroșat, oblic: _-*exemplu*-_

Etc.Merg și pe Whatsapp. Eu am un nume care începe cu "x" și îmi place să îl tau sa fie gen de mana