| romaniaaa a întrebat:

Am vazut si eu un film demmmmmult si ma intrebam cum se numeste... e vorba despre o fata care vede inainte sa se intample un accident cu un camion cu lemne si ii anunta pe cei care urmau sa moara in accident, dupa asta toti cei salvati mor pe rand din cauze ciudate... dau fund plizz

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Final Destination 2 http://www.youtube.com/watch?v=Hhc1mZWzR2g

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Final destination 2 sau 3

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E vorba de seria de filme Final Destination happySunt 4 filme. Cel de care spui tu cred ca e al doilea.

| shadovv a răspuns:

~ Final destination ~

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Final Destination, prima parte din câte ştiu happy

Răspuns utilizator avertizat
| cucalic a răspuns:

Autostrada mortii(premonitia)l-am vazut si eu. cel care l-am vazut eu s-a terminat cand erau la un gratar, si cand s-a apropiat de el a explodat. oricum e tare si dur in acelasi timp filmul. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autostrda Destinelor

fundita Plz