| meidfit a întrebat:

Am vazut un film la TV acum mult timp in urma si as vrea sa il revad, doar ca nu stiu cum se numeste. Era un film thriller (horror) in care era vorba despre un copil a carui sora mai mica fusese ucisa. Era un spirit malefic, sau. ma rog diavolul care era responsabil de toate crimele. Tatal lui a fost omorat de fata cu el de o pasare neagra; el este inchis la un momentdat si ca sa evadeze se unge cu sapun si aluneca printre gratii. Poate ma puteti ajuta! Multumesc happy

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ce film tare! rolling on the floor

Daca afli cum se numeste, sa ma anunti si pe mine.

| GrimReapper a răspuns:

Ceeee?

| adorabyla a răspuns:

Scrie pe google
filme horror sau thriller
si vezi ca iti apare acolo o lista mare cu toate filmele dai pe fiecare si sub film cand ai dat pe el scrie jos sub el despre ce e vorba
si s-ar putea sa scrie in engleza sper sa intelegi tu de sper ca te-am ajutat te rog funda

| Adrianpaul a răspuns (pentru adorabyla):

Sunt 321378 de filme horror happy..nimeni nu cred ca are atata rabdare sa se uite la fiecare :*.

| adorabyla a răspuns (pentru Adrianpaul):

K mersi de raspunshappy