| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta as vrea sa merg cu familia mea la hotelul Park Golden Beach din Bulgaria, Nisipurile de Aur.As vrea sa stiu cum pot sa-l gasesc usor.Adica cine a mai fost il rog sa-mi spuna mai detaliat unde se afla.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DoctorulLove a răspuns:

Nu am fost dar ti-as putea sugera ceva. Daca nu ai un Gps cautal pe google map si scoate-ti la imprimanta o harta cu zona care te intereseaza. Iata un link http://www.agoda.ro/......hotel.html in stanga paginii se afla o fereastra mai micuta cu o harta.