| Lioana a întrebat:

Anul acesta pe 1 Decembrie se implinesc 100 ani de la Marea Unire. Ce spuneti? Va fi aglomeratie mare la Alba Iulia? Voi mergeti?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Merg, in Bucuresti. Chiar daca sunt un "hibrid", curge prin singele meu si sange de neamt, si de ungur, si de sarb, (dar mai ales de ardelean) happy, asta nu ma face sa ma simt mai putin roman. Si chiar daca se va intoarce spatele Jandarmeriei cand vor defila, datorita a ceea ce s-a intimplat in 10 august, caci asa se intentioneaza aici. 100 de ani trebuie sa fie o sarbatoare frumoasa, si nu voi ezita sa strig: "La multi ani, Romania!" happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca nu se mai gasesc locuri de cazare din iulie... va fi aglomerat

| HadesSs a răspuns:

Ma gandesc sa fac o fasole la ceaun si sa chem niste prieteni, sa bem o palinca decat sa merg pana acolo sa dorm la cort laughing

| Lioana explică (pentru HadesSs):

E bine si asa, daca excluzi palinca.

| HadesSs a răspuns (pentru Lioana):

De ce? E sanatate curata laughing mai bine sa beau o cola sau un energizant?laughing

| Lioana explică (pentru HadesSs):

Nuuu. Nu e buna nici Cola. Mai bine un ceai cald daca tot e frig afara.

| HadesSs a răspuns (pentru Lioana):

Ceaiul il bem cand suntem bolnavi laughing

| Lioana explică (pentru HadesSs):

Poate tu faci asta. Eu beau ceai zilnic.

| HadesSs a răspuns (pentru Lioana):

Glumesclaughing si eu beau, ceai verde cu lamaie si ceai negru happy

| Rotazi a răspuns:

Ful si ceva pe deasupra. In fiecare an e aglomerat. Dar acum am inteles ca va fi nebunia de pe lume.
E am sansa de a putea merge dimineata cu trenul si sa ma intorc seara acasa. Ma mai gandesc daca sa merg, stiind ca e asa de aglomerat.