| Alexandrup a întrebat:

Ar vrea cineva un laptop Toshiba satellite a300?

6 răspunsuri:
| fyrelord a răspuns:

Daca e gratis, de ce nu? laughing

| Alexandrup explică (pentru fyrelord):

Ai vrea tu happy

| fyrelord a răspuns (pentru Alexandrup):

Glumesc, dar doresti sa il vinzi? Daca da, la ce pret?

| Alexandrup explică (pentru fyrelord):

Pai in primul rand, are doua defecte, click dreapta nu merge la touchpad dar primesti mouse gratis iar si in unitatea de sd are blocat un sd.Bateria nu se mai incarca.As vrea cam 1100 (negociabil)

| Catalinene22 a răspuns (pentru Alexandrup):

Bateria costa 300 lei + incarcator 400 apai! si fara sd adica nu poti baga pe el nici o poza, joc, film, etc. Bravo bine ai facut ca il vinzi! Salut!

| Alexandrup explică (pentru Catalinene22):

Am incarcator, iar multi oameni baga filme si jocuri pe dvd nu pe sd