| Davidovski a întrebat:

[ARAD]
Salut TPU! O locație potrivită unde mi-aş putea scoate prietena? Undeva aproape de Podgoria.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In cimitir? ai si flori gratis, poate primiti si o coliva sa mancati ceva, o inviti la un resturant man, e iarna

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Restaurant Laser
Indicații
Salvați
4, 0
90 de recenzii Google
Restaurant
Adresă: Corneliu Coposu nr.8 bis, Arad
Program:
Închis ⋅ Deschide mie. la 09

Comandați: restaurant-laser.ro
Telefon: 0722 344 821
Sugerați o modificare

| ziftode a răspuns:

Daca arati ca in poza, atunci, cimitirul lui RAY e mult prea mult pentru orice prietena ai avea, mai bine o duci direct in prapastie si ii spui ca dupa ce o musti o sa fie mult mai fericita ca zombie! big grin