| Sabwy a întrebat:

Are Andra cea mai buna voce din romania?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Eu as spune ca se numare printre cele mai bune voci, nu o putem uita si pe Paula Seling, Monica anghel si tipa aceea care este in formatia din trupa celor de la Divertis - imi scapa cum o cheama...si poate or mai fi si altele...

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Are voce, insa nu cea mai buna, mai sunt cativa cantareti care au voce, insa sa spunem ca sunt din alta generatie, iar lumea deja ia uitat!

| sTeFaN. a răspuns:

Nu....nu se compara cu smiley big grin parerea mea

| NomberOne a răspuns:

Exista voci mult mai bune!(in romanica)de exemplu smiley

| rey a răspuns:

La momentul actual, sau comparată cu cei din trecut?
La momentul actual... sub nivelul mării, cea mai bună voce momentan, în România o posedă Cristi Minulescu.

Din trecut... nu se poate compara cu foştii.

| billy69 a răspuns:

La prezent da, andra are o voce minunata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! MONICA ANGHEL este cu siguranţă cea mai bună voce, plus că este idolul Andrei, din România.