| ēน a întrebat:

Are cineva cont pe pandanda membruship? daca da. va roooooooooooooooooooooooggggggg, daca vreti sal impartiti si cu mine...(stiu pare.foarte... cea ce am sp. dar vaaaaa rooogg). multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna bindu,
Cand vrei sa adaugi ceva la intrebare ar fi bine sa dai editare intrebarii, nu sa scrii la sectiunea raspuns pentru ca apare ca si cum cineva a raspuns deja la intrebare asa ca unii poate nu o sa se mai uite aici.
In al doilea rand, inteleg dorinta ta de a avea un cont pandada platit, dar sincera sa fiu nu cred ca ai sanse daca cauti aici. Ar trebui sa incerci sa ceri de la o cunostinta, ceva. Daca cineva de pe TPU are nu cred ca l-ar da oricarui necunoscut pentru ca in cont sunt toate datele cardului. Si daca l-ar da, de unde stie el/ea ca tu nu ii vei schimba parola?!?
Pa, pa

1 răspuns:
| ēน explică:

Am uitat sa sp ca dau fundoilove struckbig grin