| MeteEmr a întrebat:

Are cineva dintre voi Reksio si Magicienii?

Răspuns Câştigător
| lollipop127 a răspuns:

Daaa eu am... mi-au placut si inca imi plac la nebunie jocurile cu reksio chiar daca nu mai sunt eu de elelaughing. L-am terminat de vreo 2 ori pe asta cu magicienii.de ce, ai nevoie de ajutor?

| CeCeKiss a răspuns (pentru lollipop127):

La Reksio Si Magicienii cum fac sa demonstrez la sfarsit care e cel care atat de groaznic se infurie?

| Alfred950 a răspuns (pentru CeCeKiss):

Trebuie sa vorbesti cu fiecare varajitor si abeea dupa ce ai opiniile de la toti 7 trecute in fisa de urmarire, apasa pe iconita unuia dintre ei care crezi ca este. Daca aia ales corect cerculetul din jurul vrajitorului va incepe se palpaie, daca nu mai incearca pana cand dai de cel care e este

6 răspunsuri:
| MeteEmr explică:

Help! Nu pot sa zbor cu matura din B...(o tara cu B) inapoi in Magix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollipop127 cum ai trecut de reksio si magicienii la faza cu papagalii? Nu stiu in ce ordine sa ii pun. Ma poti ajuta?

| Alfred950 a răspuns (pentru anonim_4396):

Papagalii doar ofera indicii despre cum sa deschizi usa dar nu ajuta direct la deschidrea acesteea. Pur si simplu ia cheia care e ascunsa sub pres si gatalaughing

| ScottEuclid a răspuns:

Eu am Reksio si Magicienii, Reksio si Masina Timpului, Reksio si OZN-ul, Reksio si Kretes in Orasul Secretelor (dar e destul de greu), Reksio si Comoara Piratilor si imi dorsc mult Reksio si Capitanul Nemo si Reksio si Kretes in Actiune!