| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Sims 3 Ambitions? Dar nu cumparat. Eu l-am luat de pe net l-am instalat si cand i-am dat play mi-a aparut ecranul negru apoi m-a scos si scria:"It looks like you have installed an unofficial game modification that does not match with your current version of The Sims 3. We recommend that you either uninstall all these game modification or get updated version of them-otherwise you may experience crashes or significant bugs.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ang3l_2482 a răspuns:

Trebuie sims 3 altfell nu merge. La fel este si la sims 2 trebuie sal instalezi si dupa aceea poti instala si sims university, pets...etc merge 100%

4 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Cred ca trebuie sa instalezi si sims 3.

| Aliiiiiiii a răspuns:

Pai am sims 3 instalat.

| Aliiiiiiii a răspuns:

Am avut si Sims 2 si mi-a mers. Mi-am pus pets, university, seasons. Dar la Sims 3 nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine merge sa ii dau play dar cand se incarca si imi apare orasul imi scrie intr un colt ca nu am un cd original/oficial si imi iese din joc.