| dynuk a întrebat:

As dori si eu id-ul lu' bless, andi si vali din comanda la mine! PLzzz

14 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Ai participat la comanda la mine?

| aaaa12345 a răspuns:

Ai participat la comanda la mine? Daca da scrie la intrebarea ta

| Mia010 a răspuns:

Nu le stiusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai participat la comanda la mine? si apropo nu stiu cum sa faci rost de ele1big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lu` andii e gorillaz_gbt:* daca gasestii id lu bless sau a lu` aleksey da`mile si mie pe id ursulet_micutz09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aud_imagini18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E type_crazzy :]

| DarkTerror_2015 a răspuns:

Nici de cum nu e id'lu bless. nici nu e valid |laughing probabil ca esti valy dar tot nu tine

| DarkTerror_2015 a răspuns:

Id cel now a lui Valy e valy_gay2011 pe sistem laughing

| DarkTerror_2015 a răspuns:

Pff.glm type_crazzy

| DarkTerror_2015 a răspuns:

App care este id'lu Andrei Danielopol. gen thinking

| yulyaiubitha a răspuns:

A lu vali: tyype_crazzy id-u; a lu andy`gorillaz_gbt si a lu bless aud_imagini18

| Pacsiiiii a răspuns:

Am id lu Vali laughing. si a lu Bless il are o prietenabatting eyelashes

| typeValy a răspuns:

Mda eu sunt vali. id meu type_crazzy. id lui bless este bless.magik. este cel nou. si pe al lui andi nul am