| CrissuCrisTyma a întrebat:

Aș dori și eu niște grupuri de Facebook sau pagini cu întâmplări amuzante, videoclipuri comice..haioase..etc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| elcosmin a răspuns:

Clanul mafiei hate, meanwhile Romania, junimea, Mihai Eminescu, m3m live

| Vladut123456 a răspuns:

Junimea,Omu' Paiangan,It's just a meme bro,Mihai Eminescu,daca esti gamer,Gameri Adevarati,Comentarii Memorabile, Baga la cap, I.L Caragiale, Unicorn, Analfaboss.

| wawadkaods a răspuns:

Junimea,Omu' Paiangan,It's just a meme bro, Mihai Eminescu, daca esti gamer, Gameri Adevarati, Comentarii Memorabile, Baga la cap, I.L Caragiale, Unicorn, Analfaboss

si cel mai tare Za' Dark Humour