| BalonnasheDeSapun a întrebat:

As vrea, daca exista pe TPU, membrii care au pagini de facebook cu multe like-uri. Daca ai o pagina cu mi de like-uri, te rog fa publicitate pentru https://www.facebook.com/pages/Balonashe-De-Sapun/119139 538255618 sau da clik pe mine si apoi iti apare sus linkul, lasa linkul paginii pa care ai facut publicitate pentru pagina de mai sus, si iti voi da funda, pagina cu cele mai multe like-uri care face publicitate va primi funda

3 răspunsuri:
| Andreea1428 a răspuns:

Am o pagina cu aproape 3k. vrei?

| Maria_Doru_Andreea_1990 a răspuns (pentru Andreea1428):

Buna ma poti ajuta si pe mine cu publicitate la pagina de Facebook?

| Maria_Doru_Andreea_1990 a răspuns:

Buna si eu am nevoie de publicitate la pagina ca am 11 likuri ma poti ajuta?