| Ho1 a întrebat:

As vrea sa devin spion, ce-mi trebuie? >o- >o-

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Sa vedem:
1)Sa nu iti fie frica de nimica /nimeni
2)Sa nu ai prieteni / familie (la care sa trebuiasca sa te gandesti mereu si daca mori sa planga dupa tine)
3)Sa nu ai incredere in absolut nimeni
4)Sa ai o agilitate foarte mare, o viteza in alergare foarte mare si rezistenta aproape nelimitata daca se poate
5)Sa te astepti intotdeuna la Orice
6)Sa nu ai mila de nimeni, daca seful tau te trimite sa omori pe cineva si iti iese in cale o femeie si un copil tu trebuie sa ii omori findca pot fi chiar ei cei pe care trebuie sa omori
7)Trebuie sai ai Sange Rece!

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bacul si apoi pleci in strainatate ca la noi spioni sant mascatii.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Minte. Multa minte.

| Queen15 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Fiti'ar poza de ras!rolling on the floor) credeam k e o musca pe desktop! rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Queen15):

Sper ca n-ai dat cu papucul dupa ea, ca m-as simti adanc vinovata! laughing

| Queen15 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu sunt chiar asa de crudă cu scarboseniile rolling on the floor Dar mersi că mi'ai captat atentia :* take care!big grin

| AnaAmalia31 a răspuns:

Putin mai mult cap pentru a pune intrebarea asta

| TheFallen666 a răspuns:

1creier ca lipseste mult
2 numarul lui jerry din spioanele
3 trebuie sa fii antrenat de tom cruise(misiune imposibila)
4 uitate bine la filmul johnny english
5 sa iti dee cineva o palma mare ca sa te trezesti la realitate ca asta nu se poate intampla

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Cati ani ai copilo? 5? laughing rolling on the floor

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Sa fii mai realista

| NicoClaudita a răspuns:

Iti trebuie numarul lui jerry ( din spioanele ) laughing

| Idontknow69 a răspuns:

1.Creier
2.Sa fi agil si neifricatbring it on
3.Sa stii cum sa te descurci atunci cand infractorul te prinde.
4.Sa stii sa faci pe prostu' cand trebuie. whistling
5.Sa nu te dai de gol.

fundita draguta?happy

| cătă08cătă a răspuns:

Eu zic că îți trebuie să nu te mai uiți la chuck sau alte seriale, filme cu spioniwinking, și îți mai trebuie o palmă serioasă să te trezești la realitatewinking! funda?

| Shìzuko a răspuns:

Minte

| k3R0seN a răspuns:

Ce nu ai tu iti trebuie

| NamPleak a răspuns:

Daca tot pui intrebari aiurea dc nu dai si o funda aiurea ce zici?

| djfanta23 a răspuns:

Creier.
Vad ca lipseste la tine.