| moni_gh a întrebat:

As vrea sa fac in casa un costum pentru cel mic pentru Halloween, insa nu stiu ce sa fac si cum sa fac. Ma ajutati cu cateva idei simple?

1 răspuns:
| Miha879 a răspuns:

Cel mai simplu cred ca ar fi un costum de fantoma facuta dintr-un cearceaf alb. O alta varianta ar mai fi un costum de vampir, pantaloni, o camasa, pantofi si o pelerina neagra, ii aranjati parul cu gel si puteti cumpara din magazine sange fals, in perioada asta se gaseste prin multe magazine si il puteti pata strategic in unele locuri(nu ramane patat dupa spalare) si se gasesc si dinti falsi de cumparat foarte ieftin.