| miminixels a întrebat:

As vrea sa imi deschid un canal de youtube cam ce as putea face pentru vlogurile viitoare?

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Sa iti deschizi un cont Youtube sa adaugi videclipuri pe cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decât să faci parte din acea categorie de "vloggeri" eșuați care nu fac altceva decât q&a, provocări aiurea și filmări cu animalul de companie, mai bine nu începi.

| Nyy2003 a răspuns:

Pentru a avea succes, trebuie sa faci filmulete cat mai creative.Te poti inspira de la alti.Dar sa nu ii copiezi.
Poti face videoclipuri si cu prietenii tai sau vloguri zilnice.
Decizia e a ta! Fii cat mai creativ!

| ChristineDiaz a răspuns:

Challenge-uri gen: Chubby Bunny, Don't Judge Challenge, Wishper Challenge

| miminixels explică:

Cam asa as vrea