| miruna013 a întrebat:

As vrea sa imi iau ipad... dar am cateva intrebari:este doar calculator sau si telefon? merita sa imi cumpar? cei care aveti sa imi spuneti parerea voastra va rog sau ce ati mai auzit despre ipad.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai degraba iti iei laptop sau notebook! ...nu se compara la performante!

| CapitanuSemafor a răspuns:

IPad, poti intra pe internet si sa te joci anumite jocuri, specifice Apple. Poti sa il consideri un semi-laptop. Dar la banii pe care ii dai pe el mai bine iti iei un laptop, care costa la fel si face mult mai multe

| IustinaSiAtat a răspuns:

Eu am.si este foarte tare,. este un fel de iphone doar ca mai mare... poti sa iti spui cate jocuri vrei, poti naviga pe internet, pozti asculta muzicaa.insa nu poti sa sunilaughing). si merge mult mai repede ca un iphone.eu zic ca chiar daca acosta mult sa iti iei.iti zic din propria experienta chiar nu o sa regreti

funditabatting eyelashes

| Riyukii a răspuns:

I Pod? Telefon? Calculator? doamne iarta ce copii,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am UN iPad model mai nou si este 2in1 adica si tel si pc.merita toti banii.eu am dat 400 euro pe el,, dar inca e ff bun.iti zic sa-ti iei, si daca tot vrei unul bun ia-ti-l pe asta.mereita!:iPad 3G6aGB!