| wizopo a întrebat:

As vrea sa invat sa cant la chitara. Nu stiu deloc ce se spune pe niste site-uri cu acordurile, tabulatuta, ciupituri etc... Intrebarea este: Imi puteti da un site unde se poate invata sa canti la chitara pentr incepatori? Un site care sa-ti arate ca la tampit despre ce e vorba. Ms mult!

2 răspunsuri:
| Kankuzu a răspuns:

Salut...io cant la chitara de 3 ani ze zile fara proff....eu iti recomand de exemplu:Somebody That I Used To Know ( Gotye e foarte simpla, are numa 2 acordui Dm si Do si iti voi da un site in care o sa poti sa le vezi(poti sa inveti acorduri)http://www.chordbook.com/guitarchords.php funda+vot?:D

| Delya_2771 a răspuns:

Asta caut si eu crying