| timioros a întrebat:

As vrea sa ma joc metin2 private server in romana dar nu stiu de unde sa-l downloadez si sa ma inregistrez.

Răspuns Câştigător
| BitchImfabulous a răspuns:

Www.metin2tim.ro
Deocamdata serveru e off dar va porni in cateva zile:P

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.advance2metin.com/ e in romana 100 % si e nou, incearca-l.

| timioros explică:

As rea sa ma joc metin2 private server dar nu stiu de unde sa-l downloadez si sa ma inregistrez. dau funda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca metin2fun e super tare si vei gasi acolo jocul

| dani99 a răspuns:

Http://xat.com/SMylei?p=1 Intra Aici si iti voi explica cum sa te joci pe sv meu sv este cu hamchi shopuri barone lunara etc king... sv este pvm! hai cu toti!

| Andreixxx12 a răspuns:

Pai www.metin4you.com dai la client download si sa te inregistrezi dai la registrazione e on serveru Distractie Placuta