| stefybx a întrebat:

As vrea sa merg in vacanta de iarna la o manastire. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

In Moldova sunt foarte multe manastiri frumoase, care merita vizitate. Voronet, Manastirea Neamt, Varatec si Agapia...foarte multe, ai de unde alege. Iti recomand sa le vizitezi big grin Pa, pa!

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In linkul urmator gasesti multe informatii, detalii, prezentari despre manastirile ortodoxe din Romania.Citind poti face alegerea potrivita.

http://www.crestinism-ortodox.com/......nasteries/

Numai bine

| stefybx explică:

Va rog sa ma scuzati ca nu am fost destul de clara! Doresc sa merg la o manastire sa petrec acolo in incinta ei sau in chilii daca sunt locuri sarbatorile de iarna.

| schlau a răspuns:

Poti merge la ''Manastirea Suzana''. Este foarte frumos.Este la vreo 5 km de Cheia, prahova. Funda?