| lovegirl15 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar seria de carti Twilght. Voi ce parere aveti? Se merita banii? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Personal, mie nu mi-au plăcut aşa de mult. Am citit doar primul volum şi am ajuns la concluzia că o carte clasică este oricând mai bună. Însă având în vedere toată frenezia Twilight din ultimul timp, le poţi citi ca să îţi faci o părere.

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Se merita! e bun si filmul dar si cartile! ast funda

| Zoe_6740 a răspuns:

Nu prea se merita... eu am 2 carti si pe celelalte 2 le-am imprumutat. Te sfatuiesc sa cumperi jurnalele vampirilor[asta daca vrei neaparat ceva cu vampiribig grin]. Iar cartile twilight m-au dezamagit profund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se merita.

| applesshot a răspuns:

Poi cumpara-le si o sa vezi! Sa nu uiti sa le citestiwinking! Mult Noroc si Paste Fericit