| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un ps3 sau un ps4.Intrebarea este : daca am router in casa,pot sa ma conectez la net sa joc cu prietenii de exemplu,sau sa intru pe google, sau sa descarc jocuri? Ok..alta intrebare : pot sa instalez jocurile pe hard ca sa numai bag mereu cd-ul sa obodesc consola?

2 răspunsuri:
| ilinc a răspuns:

Poti sa te conentezi la net dar nu te poti juca cu prietenii online, dar poti se intri pe google sa descarci jocuri si cred ca poti sa pui jocurile pe hard pentru ca are memorie.

| gabrioleta2001 a răspuns:

Eu am ps3 deci ti.l recomand