| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare. O intrebare pentru baieti! Voi ce ati alege, o fata cat mai simpla, nemachiata sau una care se machiaza mereu?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toți preferă o fată cu stil, un machiaj simplu, o undă de parfum, haine curate pe ea, etc.
Pa, pa.

| eugenl a răspuns:

In ziua de azi o fata ingrijita da mai bine decat una neingrijita. Dar isi ascunde defectele vizibile. Frumusetea naturala e foarte apreciata, asa ca fetelor nu va mai machiati strident, ca mai tare va faceti rau decat bine!

| AnemonaP a răspuns:

Fetele care nu se machiaza isi arata frumusetea naturala si sunt frumoase asa cum sunt fata de cele care se machiaza.Cand se demachiaza arata... Ca vedetele cat de frumoase sunt machiate si cand n-au un pic de machiaj arata oribil

| Reek54 a răspuns:

Una simpla.

| TitiDrLove a răspuns:

O fata naturala, care nu se macheaza. poate doar putin contur cu creion d-ala happy

| nikol a răspuns:

Hei baieti o fata nemachiata nu e neaparat urata sau neingrijita.Sunt unele fete care le plac sa fie mai naturale asta nu inseamna ca pentru ele nu s-a inventat machiajul cum cred unii.

| Stefan3D a răspuns:

Eu unul una care nu se machiaza

| robert123 a răspuns:

Depinde de machiaj, nu sa arate ca un clown de rodeolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una simpla, nemachiata, dar nu neingrijita. uite, iti dau un exemplu: femeile din anii 60-70, din Anglia. Genul ala imi place mie, simple, modeste, naturalehappy

| postcolor14 a răspuns:

Da mie mi-ar placea sa se machieze dar nu foarte strident.Cat mai light.

| maryan666 a răspuns:

Una care sa se machieze da nu foarte mult!