| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum e plaja din Costinesti de la mare neagra, e curat, e frumos?
Pentru ca luni o sa plec pentru prima data la marea neagra si nu stiu nimic despre Costinesti. ( stiu ca am mai pus o intrebare asemanatoare doar ca acum m-am hotarat unde si anume la Costinesti pentru ca merge si sora mea acolo).

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Saptamana asta am venit si eu de la Costinesti. Vreme de plaja este, caldura mare, muzica buna pe plaja si un dj de nota 100blushing. Apa are in jur de 24-25 grade C, deci e relativ buna.Doar ca plaja e full tot timpul.stau oameni unu langa altu, ca sarmalele in oalalaughing Curat e cat de cat, nu are cum sa fie lux, deoarece traim in Romania, dar e ingrijita plaja. Cam atat in mare.Sunt sigura ca o sa te distrezi, e o statiune mistowinking Mie chiar mi-a placut si mam simtit minunat:X Have fun, si Take care:*

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Este foarte frumos acolo.Am fost si eu vara asta.Norocul meu a fost ca am o matusa acolo si m-am cazat la ea si binenteles ea are net si am putut ramane pe TPU cu toate ca am raspuns cam putin.happy
Apa este calda si destul de curata.Numai ca la mal e plina de alge laughingDar dupa ce treci de mal e okwinkingE plina plaja de oameni de prin toate localitatile.Acum sper sa fie si vremea bunahappy
Distractie placuta! happy

| Flav a răspuns:

E super statiunea, si anul asta cred ca tot la Costinesti o sa ma duc.
Tudor, dar ia zi-mi tu mie cati ani are sora ta? rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Tudor, scuze nu pot sa iti raspund la mesajul privat, deoarece nu merge, dar am sa iti scriu aici.Nu stiu cine ti-a spus asa o mare tampenie, dar tin sa te anunt ca nu este adevarat. Apa la mal e mica, daca mergi mai incolo putin e si mai mica, pana pe la brau si abia apoi se face din ce in ce mai mare.deci nu iti va griji, poti inota linistit:*

| Farcas a răspuns:

@ JustMeFlory Daca imi dai bani si mie sa mai merg odata, ne intalnim noi 2, mergem chiar si impreuna, daca vreilaughing

| JustMeFlory a răspuns:

Hey, si eu merg tot acolo anul asta!happydar eu merg tocmai peste 2 saptamani... daca mai esti acolo pe 30 sa imi spui!big grin.ca sa ne intalnim!big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Chiar mi'ar face placere sa cunosc si eu un user de pe TPU.big grinpacat ca stai doar o saptamanasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai exact Complexul Corsa, acolo o sa ma cazez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@JustMeFlory eu stau doar o saptamana, dar totusi mi-ar face placere sa te cunoschappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms Timea:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Toată stațiunea este plăcută. Merită.
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte frumos dar si multe scoici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In costinesti locuiestc si sun mandra de asta ...chiar daca este zapada si e senin aici tot frumos este ...pwppppp