| make me smile:) a întrebat:

As vrea sa stiu niste pareri...cine a citit seria "Vampirii sudului" sau a vazut filmul "true blood"? dau >fundiculinucutzicutza:

Răspuns Câştigător
| Me_3722 a răspuns:

Buna! Eu am citit seri Vampirii sudului si mi-a placut mult de tot!happy
Am vazut si filmul True blood e super tare :X il iubeschappy
Sa ai o zi buna in continuare:*

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Am citit aproape tot ce a apărut până acum de Charlaine Harris, mi-au plăcut la nebunie, are un umor fantastic şi o imaginaţie pe măsură. Dacă n-ai citit încă aceste cărţi şi eşti fan Twilight, s-ar putea să fii dezamăgit/ă, nu e chiar la fel, în primul rând eroii nu sunt adolescenţi, problemele lor sunt diferite, povestea de iubire e altfel abordată, nici nu durează forever and ever, eroina are şi ea nişte însuşiri deosebite(telepată). Aş putea spune că e un fel de Twilight pentru adulţi... dar nu în totalitate.Serialul nu l-am văzut încă şi nici nu ştiu dacă să mă încumet, în mintea mea Sookie arăta altfel, nu ca Anna Paquin...

| EmoPikachu a răspuns (pentru aqualuna):

Eu zic sa te uiti la serial ca e mai tare + ca Anna Paquin e tare draguta!

| ForbiddenLove a răspuns:

Pai true blood am vazut vreo doua episoade si nu mi-o prea placut dar am niste prietene care au vazut serialul si le-au placut

| fatacuesarfaroz a răspuns:

Heyhappy am citit si cartile si am vazut si serialu... e super tare big grin

| make me smile:) explică:

Si eu am citit primele patru carti si mai am inca...si filmul l-am vazut tot si mi-o placut mult:X twilight nu l-am vazut si am auzit ca nu e asa de interesantbig grin