| elenaangela12 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cat costa revista bravo de cate ori apare pe luna si pe ce data apare!

Răspuns Câştigător
| MaraMărr a răspuns:

Apare o data la 2 saptamani, cu carte costa 12 lei fara carte 2 lei.

8 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Fata da tu dai bani pe reviste bravo laughing))

| selysol a răspuns:

Costa 2 lei si pare o data la 2 saptamani martiwinking

| FeliL112 a răspuns:

Revista apare in fiecare marti. Stiu ca si eu mi-a cumpar. Costa 2 lei, daca vrei cu carte 11 lei. sper ca te-am ajutat.
Successs. :*
Fundaaaa.''

| FeliL112 a răspuns:

Doamnee daca o in fiecare marti cum e odata la 2 saptamanii? baii fataaa.

| Ioana224 a răspuns (pentru FeliL112):

DOAMNE! Nu e în fiecare marţi. E o dată la două săptămâni marţea. LOL! Şi eu îmi cumpăr. Cred că ştiu mai bine. laughing

| FeliL112 a răspuns (pentru Ioana224):

Bahh fata esti proasta, asa credeam si eu pana cand aia de la magazin mi-a zis ca in fiecare marti, daca ti-ai fi luat-o saptamana asta scrie in fiecare marti.

| Ioana224 a răspuns:

Apare de 2 ori pe lună, sau o dată la 2 săptămâni, tot aia e, marţea
Fără carte e 2 lei şi cu carte 11 lei. happy
Sper că te-am ajutat!

| Irma_Szasz_1995 a răspuns:

Bravo apare odata la doua saptamani, costa doi lei, daca il iei fara carte. Cu carte costa 11 lei parca :]]... Ultimul a aparut pe 3 iulie parca, deci noul numar apare in curand sau poate o aparut deja thinking