| BlueStar12 a întrebat:

As vrea sa stiu unde ma pot uita la tv pe internet live. Dar nu vreau sa trebuiasca sa descarc vreun program. Mi-a dat odata un prieten un link si erau acolo Antena1 si mergea chiar daca nu instalasem nimic. Doua televizoare intr-o casa si cinci persoane rezulta ca doi minori nu se mai pot uita nicaieri la TV:@

Răspuns Câştigător
| LordCronos a răspuns:

Iti recomand cu caldura www.cool-itv.net! Ce ai nevoie pentru a vedea live programele TV este programul SopCast (inofensiv - no viruses) si sa intri cu Internet Explorer.

1 răspuns:
| InsanelyWicked a răspuns:

Fara program umm intra pe site-ul canalului tv si vezi daca are optiunea 'live'.
eu folosesc programul sopcast si intru pe site-uri unde pot vedea orice canal ^_^ dar daca nu vrei sa descarci programul, e mai greu. -.-