| Winners10 a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu un lucru... cei care ati mai fost cu avionul la bagajul de mana, acela gartuit, mic de il iei in avion ai voie cu periuta de dinti?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai voie cu periuta de dinti, nu ai voie cu pasta de dinti in schimb. Dar nu vad de ce ai cara asa ceva cu tine in bagajul de mana

| Winners10 explică (pentru suntserios):

Pentru ca o sa plec 2 luni... ce intrebare pui si tu

| suntserios a răspuns (pentru Winners10):

Am intrebat de ce iti pui periuta in bagajul de mana. aia merge la bagajuld e cala. Citeste inainte sa comentezi

| Winners10 explică (pentru suntserios):

Pentru ca nu imi iau si bagaj la cala... daca luam nu mai intrebam

| MasterGamer1995 a răspuns:

Ai voie numai ca si el trebuie verificat.

| Hace a răspuns:

Da!

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Oare? Da! Dar nu pasta de dinti!

| Diana0727 a răspuns:

Nu ai voie cu periuta, asa i s-a intamplat unciului meu, a luat una cu el si i-au confiscat-o.

| Diana0727 a răspuns:

Nu ai voie cu periuta, asa i s-a intamplat unchiului meu, a luat una cu el si i-au confiscat-o.

| Andrei2121 a răspuns:

Nu ai voie cu periuta.