| elizaeremia a întrebat:

As vrea si eu niste ficuri twilight decente. Adica...intelegeti voi. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Http://ficuri.blogspot.com/
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:78&biw=102http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:201&biw=1024&bih=6054&bih=605

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o multime de fic-uri twilight... unele foarte bune...
iti pot zice cateva...
O viata in doi
Obligada a amar
Triunghiul dragostei
The photografer
I will save you
Vindecand ranile sale
Bella`s diary(asta e foarte lacrimogen)
Ce inseamna psihologia
El suenio de crepusculo
Miracle of love
dar...sunt si alte fuc-uri, care nu au personaje twilight, si totusi sunt bune:
Summer love
Visul

| Miinato a răspuns:

Ficuri?
sorry prietene, sunt apruape cel mai mare fan Twilight happy
da nu stiu la ce te rreferi laughing

| Annabel95 a răspuns:

Te poti uita si peste ficul meu pe :http://zuzu95.wordpress.com/
Uite si rezumatul :Dupa 5 ani de la New Moon, familia Cullen se intoarce in Forks pentru a o gasi pe Bella.Alice merge la casa lui Charlie dar acesta nu vrea sa ii spuna cu adevarat unde este acesta. Dupa ce o prietena de-a Bellei soseste in oras Charlie ii spune lui Alice ca Bella a fost acceptata la Universitatea din Florenta.

| Shtrumphy a răspuns:

"Reverse": Fic Twilight in care rolurile sunt inversate si omul Edward se indragosteste de Isabella Cullen, la inceput o simpla colega ce il intriga, apoi vampiroaica ce ii fura inima: www.shtrumphuletz.blogspot.com
"Perpendicular de Paraleli": Fic in care vampirul Edward nu o intalneste pe Bella pentru prima data la scoala in mijlocul unei clase pline de elevi, ci intr-un loc pustiu in miez de noapte. Mirosul ei este mult prea tentant si... pierde controlul... : www.shtrumphy.wordpress.com
Sper sa ai curiozitatea sa le incerci, garantez pentru ele;;)

| madutya a răspuns:

Www.strhumphyy.tk este blogul meu am scris primul capitol dintr-un fic scris de mine citestel si comneteaza te rogg funda:D