| keissy a întrebat:

As vrea si eu o lista cu carti gen vampirii sudului, never cry werewolf sau fortele raului absolut.imi plac mult cartile astea contemporane cu o poveste de dragoste. funda :X

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

Si mie imi plac cartile acestea.Iti recomand seriile Blue Bloods si Fallen.Aceasta din urma are ca subiect principal iubirea dintre un inger cazut si o muritoare, iar povestea in sine e absolut incantatoare.

1 răspuns:
| Karelia123 a răspuns:

Eu iti recomand toate cartile scrise de Sandra Brown.Majoritatea au povestile pe care tu le vrei.