| coMpLeT a întrebat:

As vrea si eu sa particip la concursul miss si mister de la balul bobocilor si am inteles ca va fi o proba de dans asa ca am si eu nevoie de niste filmulete ca sa invat sa dansez ca sunt praf la capitolul asta. Am inteles ca va fi si o proba de talente si as avea nevoie de niste sugestii ce sa fac la proba asta ca eu nu prea am niciun talent. Ce probe vor mai fi ca sa stiu la ce sa ma mai pregatesc?big grin
Funda.

1 răspuns:
| 4real a răspuns:

Depinde ce dansuri ai. De obicei la balurile astea sunt mai multe genuri de dansuri. Încearcă pe you tube, dacă nu e prea târziu sosit răspunsul. Scrie la cautare cuvinte de genul: learn waltz, learn tango, tango lesson, waltz lesson sau lectie dans populara, vals, tango sau ce mai vrei tu. Succes!