| veradeea102001 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum as putea sa descarc pe telefon aplicatia magazin play. am Samsung star 2. ma puteti ajuta? va rog dau FUNDA promit

3 răspunsuri:
| IrishCream a răspuns:

Nu o poti descarca decat piratata! De ce? Pentru ca "aplicatia" asta cum ii spui tu este din setarea initiala (din fabrica) si se gaseste numai la smartphone-uri ca Samsung Galaxy SIII sau si altele.

| LMihai1409 a răspuns:

Magazin Play nu este o aplicatie este un site de unde poti descarca aplicatii gratis sau cu plata. Doar intri pe Magazin Play si intri pe aplicatie si iti apare "Desxarca aplicatia" (sau ceva de genul). Sper ca am fost de ajutor.

| veradeea102001 explică:

Nu e asta doar ca eu nu am magazin play pe telefon si nu stiu cum sa o descarc. sau daca u ai avea un cont care nu iti trebuie sau sti sa creezi cont te rog sa ma ajuti.