| lol1232 a întrebat:

As vrea un nume de film horror care merita văzut si este foarte infricosator da funda.big grin

7 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Cel mai infricostor The Ring.

| andalu a răspuns:

Capodopere in ceea ce priveste filmele horror sunt: The Shining regizat de Kubrick, Psycho regizat de Hitchcock. Un alt film f bun este Cape Fear regizat de Martin Scorsese in care joaca si Robert de Niro.Si asa cum ti-a spus si Eu, the others merita vazut, e f bun.

| Aura a răspuns:

House of wax
Saw 5, 6
Constantine
Cimitirul ingerilor
Snow dead

| Eu_5933 a răspuns:

The others, shutter island, the ninth gate. toate sunt foarte bune, desi nu stiu exact daca sunt foarte infricosatoare. insa se joaca putin cu mintea ta si creeaza un sentiment de frica si paranoia big grin

| AllForOne a răspuns:

Am vazut un film horror si sincer, nu am mai dormit 2 nopti singura.
Numai traileru' filmului iti face piele de gaina
http://www.youtube.com/watch?v=F_UxLEqd074

| nightcrawler441 a răspuns:

The Descent 1 si 2 merita vazut :* vzp

| cristinik_7022 a răspuns:

The unborn
drag me to hell
jennifer's body
mirrors
legion
i, lucifer
a nightmare on elm street
resident evil: afterlife
paranormal activity 1 si 2. le-am vazut pe toate sunt superbe filmele, sper sa iti placa