| anonima_2498 a întrebat:

As vrea un program de modificat videouri/filme, ...GRATIS! Gratis nu trial, cu care sa pot sa pun 2 filme/videouri una langa altahappy. PLS! imi trebuie urgent!-dau fundoaielaughing

Răspuns Câştigător
| Bibu_2231 a răspuns:

Avs Video Editor.
http://www.youtube.com/watch?v=RF6APUqm2Zg
Aşa îl iei. E simplu de utilizat şi e tot ce ai nevoie pentru a edita video.
Fundiţa?
F

2 răspunsuri:
| anonima_2498 explică:

Deci nu! stiu de moovie maker, dar eu nu vreau sa pun 2 videouri una dupa alta si sa mearga in acelasi timp unul langa altul-intelegeti?-moovie maker nu poate sa faca astacrying