| X3BET a întrebat:

As vrea un raspuns de la cineva din Galati. Ce autobuze duc la Universitatea Danubius ( de langa Auchan la iesire din Galati )?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Din cate stiu, traseul 10 are o statie "Universitatea Danubius" insa nu stiu si cat de repede ajunge sau cum poti sa ajungi la Universitatea propriu-zisa. Iti sugerez sa folosesti Google Maps constant.
https://distanta.ro/galati/transurb/autobuzul-10
Poti vedea pe harta la retur ca a doua statie se numeste "Universitatea Danubius".

2 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

17,10 si mai e si 23. duc sigur acolo.Dar vin destul de rar.
Pentru orar uite-te la site-ul Transurb sau pe aplicatia moovit.
Dar stiu sigur ca autobuzul nr 17 si nr.10 si nr.23 duc pe la Danubius.
100%
Vin la o frecventa de 30-40 minute.
Numai bine!

| X3BET explică (pentru AvalohAlyn):

O singura intrebare mai am: Stii daca unul din ele are statie la IREG?