| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

As vrea un top 20 al anime-urilor voastre favorite si sa le si faceti o mica descriere big grin

Orice doar nu horror pentru ca nu imi plac big grin

1 răspuns:
| ChersanCatalin a răspuns:

1.naruto shippuden
2.atack on titan: este cu uriasi care se hranesc cu oameni iar ei lupta impotriva lor.
3.rossario+vampire 1si2: este destre un baiat care ajunge la o scoala de monstri si se imprieteneste cu un vampir.
4.trinity seven:e putin indecent dar tare amuzant e preferatul meu si ti-l recomand
5.high school DXD: este si asta putin indecent dar este super.
Cam atatea stiu dar sper sa iti placa. Daca crezi ca comentariul meu ti-a fost de ajutor te rog sa-mi dai funda. happy