| anonim_4396 a întrebat:

Aseară a fost ziua unui prieten şi sorămea mi-a dat o bere la doză întreagă pusă într`un pahar mare spunându-mi că e şampanie. Eu nu am mirosit şi în câteva minute stând la pc am băut`o pe toată. Apoi ies pe afară la grătar şi mai beau vreo două fără să ştiu.
Ştiu că am stat până mai târziu la pc şi vedeam 3d apoi numai ştiu. Pe la 11, m`am trezit în magazinul din curtea mea şi am avut două mesaje noi pe telefon : "Neata ubitha cf?" şi al doilea "Buna dimineata te-ai trezit?" expeditorii bineînţeles că erau băieţi...
Întrebarea e : Care este recodrul de beri băute de voi?
'

Răspuns Câştigător
| Radu_5166 a răspuns:

14-15 beri!big grin

2 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

1 pahar laughing

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Niciuna eu nu beau oh go on