| мιcυтѕαααα a întrebat:

Aseara pisica mea a mancat de pe un bat de urechi o bucatica de vata. Nu am mai avut timp sa i-o scot si a inghitit-o. Poate pati ceva? Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Pufi1999 a răspuns:

Nu cred, pai era asa de mica incat o sa o scoata pe anus ori o sa o scuipe. Asta cred! Nu stiu sigur!

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Liniștește-te,nu pățește nimic. Poate doar dacă era un bețișor de urechi infect...

| ZvT a răspuns:

Îţi pare rău după vata de pe beţisorul de urechi? Apucasei sa îl foloseşti măcar?

| NIMENII a răspuns:

Nop...dar cind maninca soareci cu atita blana cum este?

| yuyubarbie19 a răspuns:

Du-o la un veterinar.Depinde de cantitate. Poatee o s-o scuipe.