| мιcυтѕαααα a întrebat:

Astazi am facut o lucrare la lucru manual si am uitat s-o duc la notare ca sa imi puna nota pe ea. Lucru manual o sa mai am de abia saptamana rasviitoare pentru ca saptamana cealalta am vacanta. Oare mi-o mai primeste la notare dupa vacanta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| BurnGirl a răspuns:

No bine :-)) strigi de doua ori la ea si una doua ti-o noteaza :-))

| Anonim134 a răspuns:

Cel mai bine sa o duci miane sa o cauti pe profesoara, si sa-ti ei scuze happy

| ion1731 a răspuns:

Depide de ce prof ai

| raluuu10 a răspuns:

Maine te duci si vorbesti in prima pauza cu profesoara/invatatoarea si ii spui "Va rog frumos sa ma scuzati, dar ieiri am uitat sa va dau lucrarea de la lucru manual...Mi-o puteti nota acum va rog frumos?