| CristianCristian322 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un Nokia 5700 Red&White. din pacate la card cand il introduc nu il recunoaste cu playeru si nici nu gaseste melodii in el+ca daca dau sa trimit ceva dupa pc pe telefon vrea sa imi trimita pe tel care nu mai are memorie cand cardul e gol.cum sa fac sa-mi le trimita direct pe card?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Mai NU va mai complicati cu bluetot-uri, cable, infrarosii etc.prostii,cel mai simplu si RAPID mod este un cititor de card,introduci cardul in el,iti apare lista in windovs cu tot ce ai in card,apoi bagi, stergi, etc si totul foarte rapid.Succes