| RobYnRobYn a întrebat:

ATENTIE CEI CARE AU CONT IN LUMEA WEBKINZ! Care sunt cele 3 calitati care iti plac cel mai mult?(de ce?)Care sunt defectele cu care te intalnesti aproape zilnic? Ce ai vrea sa se intample ca lumea webkinz sa devbina cea mai misto lume de pe net?(de ce?)Castiga funda cel care justifica cel mai bine raspunsul sau!

Răspuns Câştigător
| ClaraConstiantin a răspuns:

Calitatile care imi plac mie cel mai mult din webkinz sunt: jocurile, parcul si clubul prietenilor(unde pot comunica cu ceilalti) si biroul de angajari unde fac muuuuuuulti kinzcash! Imi plac foarte mult deoarece ma distrez.
Webkinz are un singur defect cu care ma intalnesc aproape in fiecare zi:se blocheaza sau incarca greu si trebuie sa inchizi si sa revii din nou.
Webkinz este cel m. tare joc de pe net si nu ii mai trebuie nimic, in afara sa se lucreze la problema cu incarcare multa sau blocare.

2 răspunsuri:
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| gabriella1cerasella a răspuns:

Pai, o sa raspund la ultima intrebare asa: As vrea, si, mai bine am face voturi pe lumea webkinz (webkinz word), ca si jucatorii sa aiba o sansa sa decida schimbarile din viata animalutelor virtuale.