| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa ______@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk... nu inteleg msg a fost trimis?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu. Inainte, trebuie sa confirmi ca esti o pers reala si ca ai adresa de mail cu care te-ai inregistrat. Intra pe mailul respectiv, cauta mailul de la siteul pe care esti, da click pe linkul de confirmare si dupa, iti poti trimite mesajul pe site, daca nu se trimite automat.

4 răspunsuri:
| Zoombe3 a răspuns:

Ca sa poti trimite respectivul mesaj trebuiesa confirmi adresa de mail pe care o vei gasi in inbox sau bulk, te duci acolo dai clic pe linkul primit si dupa aia se trimite mesajul, sau il mai trimiti tu odata. Nu e greu.

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ explică:

Ms cata pentru tine era msg. dar nu am primit mail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ti s-a transmis un mail si poate intra in Inbox sau Bulk, Spam. Deci daca nu il vezi in Inbox, cauta si in celelalte doua. Ai grija la sender, sa nu fie ceva virus. Dar daca astepti e-mailul e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg adica unde sa intru?