| elena a întrebat:

Atentiune!
Maine elevii din clasele I - VIII din BUCURESTI nu merg la scoala din cauza zapezii mari.
Anuntul a fost facut la ora 12.00 - Stirile Antenei 3.
Daca vremea ramane in continuare nefavorabila deplasarii, s-ar putea ca si marti sa nu se mearga la scoala.
Aceleasi recomandari au fost facute si pentru unele judete din sudul tarii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu bagati saniutele sub pat, inca mai aveti treaba cu ele laughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce bine de eiday dreaming
Multumim de veste!hee hee

| viatadecacatt a răspuns:

Iauzi, judete din sudul tarii, poate nu se face si la noi love struck

| hamsterx a răspuns:

Pacat ca nu s-au gandit si la cei care merg la liceu...straight face

| LNK a răspuns:

Pacat ca nu sunt din Bucuresti. As mai fi stat cu placere acasa.laughing

| OanaG a răspuns:

Mda.numai cei de la |-V|||, si numai cei din Bucuresti!

Aia de la liceu ce fac? De ce fac discriminari, normal Bucuresti e capitala si are mai multe prioritati.

Rusine lui Oprescu angry

| Lawrence a răspuns:

Era mai bine din totata tara

| wildlyon a răspuns:

Numai in tara asta se intampla... Dc doar cei din scoli si gradinite stau acasa? Cei din liceu zboara sau ce? Mai ales ca cei din liceu merg mult mai mult pentru a ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapai nu-i corect laughingeu de ce sa merg prin frig? waitinglaughingma mut in a 8laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si liceele? Liceeni nu sunt tot elevi?!? Deh e Romania.