| Bianca26bb a întrebat:

Ati auzit de Sterling Knight? Va place de >el?:big grin

Răspuns Câştigător
| marya a răspuns:

Da! e dragut!

14 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, nu

| evoke a răspuns:

Am auzit de el, e dragut.batting eyelashes Dar nu`mi place de el. laughing

| Turquoise a răspuns:

Simpatic.mai frumos e zac efronwhistling

| Bianca26bb explică:

Am ales ca primul sa fie castigator, nu neaparat pentru ce a scris, pentru ca fiecare are parerea lui.

| CriSslsa3 a răspuns:

Dalove struck. Dar sincer, mie imi place mult mai mult Zac Efronwhistlingwhistlingwhistling.
N-am zis eu asta... ci tastaturalaughing

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Doamnelove struck pentru mine e cel mai frumos baiat din universblushing.
Il adorsadlove struck.

| Cuuukii a răspuns:

E foarte hot :X si da!
Topul meu la cei mai buni baieti sunt: Zac Efron, Taylor Lautner, Robert P, Sterling K si Justin Chon love struck. Pe langa alte bunaciuni:X

| Tufuu24 a răspuns:

E sweet. love struck

| anonima_2498 a răspuns:

Daaaa:Xil iubesccc:Xe dragut! si chiar e mai dragut decat zac efronn:xam vazut filmul StarStruck de 6 ori:X:X
http://www.youtube.com/watch?v=C-5k0v3tz44&feature=related

| Ale_8242 a răspuns:

Daaa.

| Elly007 a răspuns:

Nustraight face. chiar n-am auzit.big grinsunt eu inapoiata sau ceva?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa e superb! Il ador

| Rape a răspuns:

Daaa, are cei mai frumosi ochi

| BelieberForJustinBieber a răspuns:

Eu sunt mare fana si ii stiu aproape toate melodiile.