| O.o V@13n7!n@ o.O a întrebat:

Ati avut intamplari paranormale? Daca da care? Fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Username6 a răspuns:

Pot sa spun ca am avut cateva intamplari paranormale. una dintre ele s-a intamplat intr-o vara.in fiecare noapte, timp de o luna, tot timpul de la ora 00:00 pana la 00:05 se auzeau pasi in pod.prima data nu am dat atentie dar cand am observat ca in fiecare noapte, in acelasi interval de timp se aud pasi am inceput sa ma gandesc.de atunci nu s-a mai auzit nimic.acum paranormal, neparanormal asta mi s-a intamplat mie.au mai fost cateva dar la acelea am gasit o explicatie logica, la asta nu.

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu, aşa ceva nu există.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu nu am avut, sau daca am avut au fost coincidentebig grin

| elena a răspuns:

Nu, intamplari paranormale nu am avut, dar visuri care s-au transformat in realitate, daaaaaaaaaaaaaaaaa...se cheama oare premonitie?!

| laurentiu a răspuns:

Dintele meu cand a cazut sa zbatut de 2 ori, si dupa aceea a murit laughing

| BackAgainToTPU a răspuns:

Astazi a fost. Stateam pe mess si mi s-a dat un mesaj (era inceputul unei farse) si desi am citit numele ma ducea gandul la 2 persoane diferite de cea care detinea idul. Apoi mi-am dat seama ca este "persoana care detinea idul" apoi am inceput sa vorbesc cu ea. La sfarsit, mi s-a zis ca e o farsa, si ca autorii sunt cele 2 persoane la care ma gandeam mai devreme. Culmea nu?
Am mai avut, dar asta cred ca e legat de ceva mai ciudat, despre ora 11:11 si orele de genul. Mereu ma uitam la ceas la 11:11. A fost o zi in care nu am ratat nici la pranz, dar nici noaptea aceasta ora. Sau mereu intru online si ies la ore fixe. Dar nu ma uit pe ceas.
Am avut vide in care cineva imi spune ceva, sau eu arat ceva unei persoane, care mai tarziu au legatura cu ce mi se intampla. rolling on the floor Mi-am visat o data din calendar acum 2 ani. A fost ciudat visul, si mi-a ramas intiparit in memorie, pana acum. Ziua aia era o miercuri de ianuarie. Cea mai tare ora la scoala din clasa a 5a a fost. Mi-am dat seama pentru ca avea legatura visul cu subiectul, canta pe fundal o melodie.

Dar tu?

| Lulupana1234 a răspuns:

Eu am avut câteva dar inofensive de trecut cu vederea dar acum ceva timp am avut o experiență stranie cu o păpușă. Tatal meu lucrează în Germania și mi-a adus o păpușă nou nouță cu membre din ceva material tare că porțelanul și corp de pânză,îmi plăcea păpușă aia dar după ce am mai crescut a început să mă simt deranjata de ea, o luase de la un târg și mai stătuse și la mine in casa câți va ani așa că acum este destul de veche, m-am hotărât anul trecut sa o curăț puțin, era murdară și ciufulită, am lăsat-o pe pat că sa îi caut o perie și televizorul era deasupra mea pe birou și dintr-o dată televizorul s-a stins.Intr-o zi a venit o prietena la mine și o cam întărâta, am pus un prosop pe ea că sa nu o mai provocam și imediat s-a dezvelit apoi a corentat-o pe acea fată. Acum stă în dulap și tare cuminte?