| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ati comandat vreodată produse de pe Domi-Tex? Ajung în termen de 7 zile lucrătoare cum scrie acolo!?

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa iti cumperi, dar mai bine nu o faci. Site-ul e facut prost, nici macar nu s-au deranjat sa faca poza la lenjerie, au pus o poza de pe net peste un pat, deci lenjeriile nu o sa arate asa cum sunt in poze. Pretul tot la fel mi se pare ca e destul de mult ridicat, chiar daca toate produsele au "reducere".

| k0k234234 a răspuns:

Nu