| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat pana acum ceva dupa site-ul acesta. Este de incredere?
http://www.fashiondays.ro/shop/

2 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Da. Am jucat si eu acel joc pe eva si am cumparat un parfum in jur de 200 de ron si l-am primit happy

| zxzx a răspuns:

Nu, toata lumea se plange ca le-au ajuns foarte tarziu produsele, chiar daca acolo zice 1-3 saptamani, ele ajung in cateva luni deoarece au vanzare mare si sunt incarcati cu comenzile...deci daca vrei ceva de iarna sau un cadou pentru cineva nu-ti lua pentru ca o sa ajunga la primavara.