| Ruxy a întrebat:

Ati facut sau ati face bungee-jumping? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Da in Italia, de la aproximativ 100 metri, am sarit de 2 ori, cred ca si picioarele imi crescuse cu 5 cm, am simtit cas 1 fel de SUPERMEN, dar eu mergeam in jos el mergea in sushappy

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nuuuuuuuuuu imi e tare frica de inaltime, de sarituri in gol etc.

| Dorinel a răspuns:

La Lacul Vidraru...noroc ca avea taicamiu un prieten acolo altfel trebuia sa platesc 100euro parca...asa eu am sarit pe gratis \m/ super senzatie

| ellene a răspuns:

Nu am facut si nici nu as face.Eu daca ma uit la televizor si sunt prinsa in actiunea unui film am senzatia de gol in stomac cand sar aia de sus laughing Doamne fereste, cred ca as face infarct.

| JackieSue a răspuns:

Am facut bungee-jumping in Bulgaria... e superlove struck.

| covexrobu a răspuns:

Se face in mai multe locuri in tara cauta frumos pe google sau goagle si ai sa vezi ca iti va da rezultate.

| Chuck a răspuns:

De pe un tokio hotel, fara coarda.

| spiritul a răspuns:

Deasupra marii din elicopter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as incerca asa ceva singura big grin
Deci unde? Varianta lui spiritul e destul de placuta happy.
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face. la bungeejumpingarie.