| Cristina788 a întrebat:

Ati mai vazut baieti care sa se joace cu pisicile? Am un vecin la mine pe strada are 15 ani si il mai vad din cand in cand ca se joaca cu pisicile de pe strada. Ce se intampla cu el?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce este aşa de mirare?
Fiecărui om îi place mau mult sau mai puţin animalele, în situaţia lui îi plac pisicuţele.
Pa, pa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inteleg ce e anormal in chestia asta big grin Ii plac pisicile happy love struck
Tu nu te-ai jucat niciodata cu pisicile? Sau cu catelusi?big grin love struck
Ce daca are 15 ani?happy Pana si batrani se joaca cu animalelelaughingAsa ca...big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Ce te face sa crezi ca doar fetelor le plac animalele?

| Razvan a răspuns:

Uite o intrebare din seria:"Anul asta scot maxim din toate combinatiile, 100%". Daca mai era si la Trivia/Amuzante rupea gura targului nu altarolling on the floor
Imi storc creierii aici sa vad anormalitate din enunt.Sa inteleg ca ai tulbulari de comportament daca esti baiat si te joci cu o pisica?surprise

| Farcas a răspuns:

Foarte aiurea intrebarea sincer. Ce sa se intample cu el? N-are voie sa se joace cu animalele? Doar fetele au voie sau cum?
Ii plac animalele nu are nimic iesit din comun, nu vad ce e asa de mirare.

| User a răspuns:

Da, si eu ma joc cu ele de-a aruncatu' greutatii. uneori si fotballaughing

| User a răspuns:

Ba tu asta care ai ceva cu mine, de ce nu spui cine esti?raised eyebrows A, si propune adminilor suspendarea contului meuhappy

| Ea12345 a răspuns:

Nu vad care e problemahee hee Fiecare poate face ce vrea, putea sa aiba si un sarpe big grin Poate ca este mai milos si ii plac mult animalele, sau are o inima mare si se joaca cu ele cand are ocazia...Nu se intampla nimic cu elwinking

| M.G.R a răspuns:

Ce sa se intample cu el, e om, are sentimente laughing

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Ce e asa de ciudat in asta? Este foarte bine ca ii plac animalele

| IloveCats a răspuns:

Ce ti se pare asa de iesit din comun?raised eyebrows

sunt animale, la fel ca si cainii, nu sunt extraterestrii.

| Desirable a răspuns:

Nu vad unde e problema, e ceva normal...

| Flavius_6134 a răspuns:

Probabil are cu nervii laughing sau poate ii plac pisicile foarte mult tongue sunt 2 variante laughing tu alegi ce sa crezi [cheia e la tine]...sau ai putea la fel de bine sa-l intrebi de ce face asta tongue

| symo_1115 a răspuns:

Mia mi se pare normal.Si varul meu(23 ani) are pisici si uneori se joaca cu ele.In plus cand am fost la un coleg de craciun el avea o pisica si mai multi baieti s-au jucat cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am mai vazut baieti care se joaca cu pisicile(tot 15 parca avea). Nu se intampla nimic cu ei, pur si simplu le plac foarte mult si nu se pot abtinehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu el nimic. e normal. dar cu tine ce se intampla? eu am 45 de ani. nu stau pe strada ta, da ma joc cu pisicile.si ele cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

٩(●̮̮̃•̃)۶ eu sunt cel care vrea sa-ti fie sters contul si mi-ai demonstrat un lucru:chiar esti un jaf de omstraight facela inceput am zis ca hai, ca nu stiu ce, dar chiar asa estraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

٩(●̮̮̃•̃)۶ n-am nimic cu tine si am spus deja cine sunt si anume cel care spunea ca s-ar bucura sa-ti stergi contul.Eu unul n-am, deci asta sunt eu "ba tu asta care ai ceva cu mine". Dar tu ce ai cu Alllinna si cu pisicile?raised eyebrowsrevizuieste-ti comportamentul si sa vezi ca nu ma am nimic cu tine!

| itdoesntmatter_3542 a răspuns:

Si ce e rau in asta? inseamna ca lui ii plac animalele.

| alexandra_3147 a răspuns:

Simplu. Iubeste animalele, nu se intampla nimic cu el, la 15 ani inca esti un copil care te bucuri de viata. dupa tine ce ar trebui sa faca la 15 ani? Sincera sa fiu ai pus o intrebare cam aiurea nu stiu eu am vazut oameni batrani care se jucau cu animalele, dar nu ma mirat chestia asta deoarece este un lucru bun sa vezi ca animalele sunt iubite!